Image
Bodil Uthus, denne gangen foran kamera
 

 

I flotte omgivelser og i fint solskinnsvær, et solid og et vel gjennomført arrangement, deltok hele 75 startende på O-klubbens opplegg på Kristi Himmelfartsdag, på nytt lagt til Haugene skistadion og på kartet Haugene vest.

 

Resultatene fra løpet finner du her .

 

Mange nye unge og deres foreldre, sammen med klubbens flotte ungdommer og medlemmer deltok. Her var det O-løyper - både nybegynner, 2 - 3- 4 km med forskjellig vanskelighetsgrad. Alle fant sitt nivå og fikk testet dagsformen! 

Med aktiviteter for de unge etter løpene, og servering  både av frukt, saft, nybakte kaker og kaffe i fra storkjel - og hyggelig prat, ble dagen riktig så trivelig!

 

En stor takk til Ola I.  og Klara, Bjarne og Oddbjørg - som etter dette arrangementet nå ønsker å takke for seg som lokale arrangører i klubbens tjeneste - i over 30 år! Et kjempeflott arangement å avslutte med!  STORE blomsterbuketter er herved oversent!

Takk også til Ingvar og Gunnbjørg - som bistod og la til rette!