Resultater, O-sportens dag 25.mai

Mange deltakere på O-sportens dag torsdag 25.mai. Hele 73 stk, derav 5 som løp flere løyper. Her er resultatene:

 

Nybegynner 1,1km

June Kristin Voldseth   Fullført
Bjørn Voldseth               Fullført
Mia Selnes                     Fullført
Ruben Voldseth              Fullført
Markus Tørum               Fullført
Heidi Johansen               Fullført
Anna Rolseth                 Fullført
Solveig Rolseth              Fullført
Tina Kulset                  Fullført
Heine Guldseth Sørensen Fullført
Marius Sørensen            Fullført
Wenche Guldseth         Fullført
Hedda Guldseth Sørensen Fullført
Sander Tørum                Fullført
Aron Tobias Voldseth    Fullført
Jon Kulseth                     Fullført
Jonas Kulset                 Fullført
Tove Kulset                 Fullført
Hanna Holten                 Fullført
Niklas Eidem                   Fullført
Ingeborg Svendgård      Fullført
Karianne Borseth           Fullført
Marianne Holten           Fullført
Gunn Kari Holten           Fullført
Gharam Rashid            Fullført
Maram Rashid           Fullført
Marlene Eidem              Fullført
Linn Mari Eidem             Fullført
Karen Svendgård           Fullført
Ingfrid Svendgård          Fullført
Mali Hårstad                   Fullført
Rigmor Hårstad              Fullført
Ingunn Stavrum              Fullført
Marthe Belsvik Stavrum Fullført
Sverre Stavrum               Fullført
Øystein Belsvik               Fullført
Gunn Marit Wanvik     Fullført

 

Kort løype 1,6km

1 Heine Guldseth Sørensen  36.41
2 Marius Sørense 36.41
3 Hedda Guldseth Sørensen 37.31
4 Wenche Guldseth 37.31
5 Monica Tørum          42.19
6 Margrethe Hårstad 42.23
7 Ola Hårstad           53.29
8 Robel Kidane   55.15
9 Anguson Hagos   55.15
10 Nardos Kidane   55.15
11 Kidane Emahatsion 55.15
12 Sirak Abraham  55.15

 

Mellomlang løype 2,6km

1 Bjørn Voldseth  42.12
2 Trond Borseth  53.02
3 Even Voldseth    53.31
4 Anders Tørum     58.22
5 Edvin Skauby Grønning  1.03.11
6 Jone Samland 1.07.38
7 Torleif Kulseth   1.07-40
8 Eskil Kulset 1.07.43
9 Lars Rolseth 1.09.30
10 Sindre Kulseth 1.09.35
11 Eivind Kulseth 1.09.36
12 Line Kulseth 1.09.36
Tina Uglemsmo   Deltatt
Tove Størseth Deltatt
Frode Uglemsmo    Deltatt

 

Lang løype 4,2km

1 Arne Hofsmo  44.00
2 Ingrid Wanvik Krogstadmo  45.06
3 Bjørn Jarle Hofsmo   45.54
4 Elisabeth Størseth  52.17
5 Lars Erik Uglemsmo  54.23
6 Pål Aftret Kjøsnes  56.21
7 Karin Galaaen 57.00
Arne Hårstad Deltatt
Marius Svendgård Deltatt

 

Utskrift E-post