Resultat 2018

Resultater, Selbumesterskap 20.juni

Selbumesterskapet 2018 ble arrangert på Vikaåsen 20.juni. 

 

Nybegynnerløype 1.5 km
Mali Røe Hårstad Fullført
Karen Svendgård Fullført
Kort løype, 2.1 km
1 Gunn Marit Wanvik 00:51:20
2 Tina Uglemsmo 01:24:32
3 Letengos Asmorom 01:24:37
Eivind Kulseth Fullført
Sindre Kulseth Fullført
Heine Guldseth Sørensen Fullført
Edvin A S Grønning Deltatt
Mellom løype, 2.9 km
1 Lars Erik Uglemsmo 00:39:26
2 Karin Galåen 00:43:50
3 Magne Eidem 00:57:28
4 Gunnar Jarle Drivvold 00:58:25
5 Anders Tørum 01:08:35
Lang løype, 3.9 km
1 Arne Hårstad 00:43:38
2 Harald Grønning 00:51:18
3 Arne Hofsmo 00:52:41
4 Marius Svendgård 01:08:22
5 Bjarte Sundal 01:28:58
Bjørn Jarle Hofsmo Deltatt

Utskrift E-post

Resultater 12.juni, Kvellohaugen

Resultater fra o-sprint i Kvellohaugen. Førstkommende onsdag  er det Selbumesterskap på Vikaåsen, kl 17.30. Vel møtt!

 

Nybegynner 1,3 km

Malene Galaaen Baksås

Deltatt

Sandra Galaaen Baksås

Deltatt

Inga Galaaen Baksås

Deltatt

Karin Galaaen

Deltatt

Kort løype 2,1 km

1

Heine Sørensen

22.40

2

Edvin Grønning

28:13

3

Tina Uglemsmo

33:31

4

Ragne Katrine Mæhla

35:00

5

Marit Vik

44:55

6

Nardos Kidane

48:24

7

Letengus Asmaram

48:35

8

Sander Tørum

1:17:16

9

Mali Røe Hårstad

1.17:16

10

Heidi Amalie Johansen

1:17:16

Lang Løype 3,1 km

1

Arne Hårstad

21:05

2

Harald Grønning

25:02

3

Elisabeth Størseth

26:27

4

Reier Haave

28:53

5

Anders Tørum

32:17

6

Karin Galaaen

32:47

7

Jone Samland

33:06

8

Bjarte Sundal

34:09

9

Jan Leithe

35:42

10

Letengus Asmaram

Deltatt

Utskrift E-post

Resultater Årsøya, 23.mai

Sist onsdag var det o-løp på Årsøya. Mye folk denne kvelden også, i tillegg har 200 elever fra Bell deltatt i de samme løypene. 

 

Kort løype:
Mali Hårstad Fullført
Magnus Fossan Fullført
Øyvind B Fossan Fullført
Tina Kulseth Fullført
Karen Svendgård Fullført
Ingfrid Svendgård Fullført
Jonas Kulseth Fullført
Tove Kulseth Fullført
Sander Tørum Fullført
Heidi A Johansen Fullført
Marcus Tørum Fullført
Laila Aftret Fullført
Ståle Randen Fullført
Even A Randen Fullført
Aron Voldseth Fullført
Even Voldseth Fullført
Anna Rolseth Fullført
Ingeborg Svendgård Fullført

 

Lang løype:
Arne Hårstad 18,01
Lars Erik Uglemsmo 19,20
Elisabeth Størseth 23,04
Reier Haave 24,54
Karin Galaaen 25,22
Eskil Kulseth 27,06
Nadia Ø Dyrdal 27,09
Gunn Heidi Dyrdal 27,10
Jone Samland 27,55
Jan Leithe 29,19
Samuel Kidane 30,19
Gunnar Jarle Drivvold 30,48
Anders Tørum 35,26
Eivind Kulseth 35,35
Lars Rolseth 35,57
Bjarte Sundal 36,13
Tina Uglemsmo 38,25
Edvin Grønning 40,24
Nardos Kidane 46,16
Marit Vik 59,15
Robel Kidane Fullført
Håkon Fossan Fullført
Ruben Voldseth Fullført
Harald Grønning Fullført

Utskrift E-post

Resultater, O-sportens dag 10.mai

Resultater fra o-sportens dag på Åsbaret/Amundåsen torsdag 10.mai. 

 

Nybegynner 1,4km

Maram Rashid

Fullført

Garam Rashid

Fullført

Karin Galåen

Fullført

Mali Røe Hårstad

Fullført

Rigmor Hårstad

Fullført

Ingrid Dyrdal

Fullført

Ola Dyrdal

Fullført

Edvin Grøndal

Fullført

Elise Grøndal

Fullført

Ole Kristian Dyrdal

Fullført

Nils Håkon Grøndal

Fullført

Hege Grøndal

Fullført

Tina Uglemsmo

Fullført

Elisabeth Størseth

Fullført

Even Aftret Randen

Fullført

Laila Aftret

Fullført

Aron Volseth

Fullført

Gro Volseth

Fullført

Nahla Valli-Rygg

Fullført

Alva Valli-Rygg

Fullført

Eva Rygg

Fullført

Oddstein Rygg

Fullført

Anders Tørum

Fullført

Jone Samland

Fullført

Maiken Reinås

Fullført

Margrethe Hårstad

Fullført

Jørgen Hårstad

Fullført

 

Kort 2,3km

1. Nils Håkon Grøndal

24,25

2. Edvin Grønning

52,27

3. Margrethe Hårstad

53,45

4. Markus Tørum

1.06,49

5. Maiken Reinås

1.30,59

Jørgen Hårstad

Fullført

Monica Tørum

Fullført

Bjørnstein Hårstad

Fullført

Heidi Reinås

Fullført

Inger Reinås

Fullført

Elin Møllenhus

Fullført

Karen Svendgård

Fullført

Ingfrid Svendgård

Fullført

Madelen Ekren Sundal

Fullført

Julie Sundal Pettersen

Fullført

Bjarte Sundal

Fullført

Veronica Sundal Pettersen

Fullført

Arve Pettersen

Fullført

Håvard Kulseth

Fullført

Marit Kulseth

Fullført

Randi Kristin Kulseth

Fullført

Ruben Volseth

Fullført

Even Volseth

Fullført

Sander Tørum

Fullført

Rune Tørum

Fullført

Heidi Amalie Johansen

Fullført

 

Mellom 2,8km

1. Marit Berger

57,57

2. Maj-Lis Rønning

59,06

3. Anders Tørum

1.43,28

4. Jone Samland

1.59,56

Ingeborg Svendgård

Fullført

Nathaniel Chavz

Fullført

Marit Vik

Fullført

 

Lang 4,3km

1. Arild Holm Clausen

54,58

2. Bjørn Hofsmo

1.01.50

3. Arne Hofsmo

1.03,50

4. Marius Svendgård

1.04,20

5. Elisabeth Størseth

1.44,42

Jan Leithe

Fullført

Gunn Marit Wanvik

Fullført

Lars Erik Uglemsmo

Deltatt

Harald Grønning

Deltatt

Arne Hårstad

Deltatt

Utskrift E-post

Flere artikler …

  • 1
  • 2