Terminliste 2011

Årets Terminliste for Selbu OK

 


 

Dag Dato Måned

Sted

Merknad

Start

Ansvarlig

Tors 7 April Sprintcup Wing
Lør 9 April Sprint/mellomdistanse Bjugn
Tors 14 April Sprintcup Malvik
Tors 28 April Sprintcup Nidarøst
Ons 4 Mai Travbanen/sprintløp/båthavna Treningsløp 18:00 Arne, Torgeir, Joakim
Tors 5 Mai Sprintcup NTNUI
Ons 11 Mai Mebonden/Bell Treningsløp 18:00 Åsta, Jardar, Sigve
Tors 13 Mai Sprintcup Finale Trollelg
Ons 18 Mai Fossan Treningsløp 18:00 Gunnar Jarle Drivoll, Rune Berg
Tors 19 Mai Ungdomsløp 1 Malvik
Lør 21 Mai KM mellom Byåsen
Tirs 24 Mai Granlund Treningsløp/ Idrettskole 17:00 Idrettskolen, Knut Gjertsen m.fl.
Tors 26 Mai Ungdomsløp 2 Freidig
Fre 27 Mai MNU Wing
Lør 28 Mai MNU Wing
Søn 29 Mai MNU Wing
Tirs 31 Mai Bygdakamp Stjørdal Stjørdal  
Tors 2 Juni Haugene vest(Åsbaret) O-sportens dag(Treningsløp -O-aktiviteter) 12:00 Styret
Fre 3 Juni Trondheim Open-sprint Wing
Lør 4 Juni Trondheim Open-mellom Wing
Søn 5 Juni Trondheim Open-lang Wing
Tirs 7 Juni Årsøya/Travbanen Idrettskole 17:00 Idrettskolen, Knut Gjertsen m.fl. 
Ons 8 Juni Eet Treningsløp 18:00
Jan Korsvold, Marita Hilmo, Hans Chr. Aasen
Tors 9 Juni Ungsomsløp 3 Skogskarene  
Ons 15 Juni Brennmyra Bygdakamp Selbu 18:00

Magne Eidem,

Jon Høiås

Fre 17 Juni  Granlund/Hovedløpssamling Selbu 18:00 Aktivitetsutvalget
Lør 18 Juni  Granlund/Ungdomsløp 3 Selbu 14:00 Håkon Leitne, Haldor Felde Berg + Styret
Ons 22 Juni Vikaåsen Selbumesterskap 18:00 Terje, Karin, Kjerstine, Jorunn
SOMMERFERIE / TI PÅ TOPP / SYKKEL-O / TRENINGSPERIODE
Lør 16 Juli Ålen 2-dagers
Søn 17 Juli Ålen 2-dagers
Fre 5-11 Aug HLL/O-landsleir Beitostølen
Ons 10 Aug Langåsen Treningsløp 18:00 Gunnbjørg og Ingvar Hårstad, Torgrim Garberg
Ons 17 Aug Holtet Treningsløp 18:00 Marit Anita, Nils Even og Mali
Tors 18 Aug Ungdomsløp 5 Byåsen  
Lør 20 Aug KM sprint Børsa
Man 22 Aug Bygdakamp Malvik Malvik 18:00
Fre 26 Aug MNM sprint Byåsen
Lør 27 Aug MNM mellom Freidig
Søn 28 Aug MNM stafett Freidig
Tors 1 Sept Ungdomsløp 6 Trollelg  
Lør 3 Sept KM lang Melhus
Søn 4 Sept KM stafett, felles med NTOK Stjørdal
Ons 7 Sept Mosletmarkene Treningsløp 17:30 Per Birger og Truls
Tors 8 Sept Ungdomsløp 7 Trollelg
Ons 14 Sept Slind Treningsløp 17:30 Anna og Henrik Rapp
Lør 17 Sept Tour de Trondheim/Ungdomsløp finale NTNUI  
Søn 18 Sept Tour de Trondheim NTNUI
Ons 21 Sept Åsbaret Treningsløp 17:30 Oddstein, Eva, Bodil og Bjarne Kr.
Ons 12 Okt Mebond/Bell Treningsløp - nattløp 20:00 Ola Morten Eidem

 

Utskrift E-post