Resultater, Ausa 6.september

Mye folk på o-løp igjen, i tillegg har Henriks elever på Selbu Videregående lånt løypa tidligere i dag! Takk til arrangørene Henrik og Unni.

Nybegynner 1,6km.
Aron Tobias Volseth Fullført
Gro Volseth Fullført
Robel Kidane Fullført
Karin Galaaen Fullført
Håvard Kulseth Fullført
Marit Kulseth Fullført
Randi Kristin Kulseth Fullført
Jonas Kulset Fullført
Tove Kulset Fullført
Angesom Hagos Fullført
Mellom, 2,2,km.
Edvin Grønning 1.19.48
Eskil Kulseth 1.34.55
Eivind Kulseth 1.35.05
Anders Tørum 1.36.47
Line Kulset Deltatt
Marit Vik Deltatt
Rune Tørum Deltatt
Lang 3,5 km
Arne Hofsmo 45:01:00
Arne Hårstad 45:27:00
Ingrid Wanvik Krogstadmo 59:37:00
Karin Galaaen 01:02:34
Gunn- Marit Wanvik 01:02:34
Reier Haave 01:08:12
Elisabeth Størseth 01:13:07
Lars Erik Uglemsmo Deltatt
Jan Leithe Deltatt

Utskrift E-post

Resultater, Selbumesterskap 30.august

Årets Selbumestere ble kåret ved Gammelvollstoggo, i nydelig sensommervær og vakkert terreng. Vi gratulerer alle medaljevinnerne, og alle de øvrige deltakerne, med gode prestasjoner og gode turopplevelser. Arrangører var Ingrid, Gunn Marit og Arne.

 

Nybegynner
Robel Kidane Fullført
Nardos Kidane Fullført
Angesom Hagos Fullført
Marit Kulset Fullført
Håvard Kulset Fullført
Randi Kristin Kulset Fullført
Jonas Kulset Fullført
Tina Kulset Fullført
Tove Kulset Fullført
Mellom, 2km:
1. Jardar Sandstad 0:28:09
2. Marit Vik 01:03:05
3. Eivind Kulseth Fullført
Line Kulseth Fullført
Anders Tørum Deltatt
Jone Samland Deltatt
Eskil Kulset Deltatt
Lang 3.6km
1. Elisabeth Størseth 0:47:32
2. Reier Haave 01:01:09
3. Karin Galaaen 01:03:00
4. Jan Leithe 01:47:00

Utskrift E-post

Resultater, Moslettmarkene 23.august

33 deltakere på o-løp forrige uke! Takk til løypelegger og arrangør Oddstein Rygg.

Denne uka er det Selbumesterskap på Gammelvollstoggo onsdag 30. august kl 18.

 

Nybegynner

Solveig Kulset                    

Anna Rolseth                     

Lars Rolseth

Angesom Hagos                

Robel Kidane                     

Ruben Vollseth

Aron Tobias Vollseth       

Gro Einrem Vollseth        

Sander Tørum

Markus Tørum                  

Heidi Johansen                  

Klara Hårstad

Eskil Kulset                         

Håvard Kulseth                 

Jonas Kulset

Tina Kulset                          

Tove Kulset                        

Marit Kulseth

Randi Kristin Kulseth

 

KORT LØYPE, 2,5 KM

1.                 

Reier Haave

36.54

2.                 

Elisabeth Størseth

37.17

3.                 

Karianne Borseth

1.00.48

3.

Trond Hall Borseth

1.00.48

5.

Margrethe Hårstad

1.06,37

Monica Tørum

1.06.37

Anders Tørum

1.06.37

Rune Tørum

1.06.37

9.

Marit Vik

1.35.56

10.

Eivind Kulseth

Fullført

Line Kulseth

fullført

LANG LØYPE 3,9 KM

1.

Øystein Husby

 41.06

2.

Karin Galaaen

1.05.27

3.

Jan Leithe

1.42.00

Utskrift E-post

Resultater, Vekta 16. august

Nybegynner
Nardos Kidane Fullført
Angesom Hagos Fullført
Robel Kidane Fullført
Ruben Volseth Fullført
Aron Volseth Fullført
Sander Tørum Fullført
Tina Uglemsmo Fullført
Gro Volseth Fullført
Heidi Johansen Fullført
Kort, 2 km
1. Lars Erik Uglemsmo 32.35
2. Karianne Borseth 1.00.32
2. Annicken Borseth 1.00.32
2. Trond Hall Borseth 1.00.32
5. Henriette Ladefoged 1.33.52
6. Anders Tørum 1.42.22
7. Jone Samland 1.43.14
Mellom 3,4 km
1. Gunnar Jarle Drivvold 52.58
2. Jardar Sandstad 53.29
3. Magne Eidem 1.02.10
4. Edvin Skauby Grønning 1.37.15
5. Arnt Olav Dragsten deltatt
Lang 5,1 km
1. Øystein Husby 45.34
2. Harald Grønning 53.23
3. Nils Ole Fuglem 59.56
4. Rune Tørum 1.00.28
5. Nils Even Fuglem 1.00.40

Utskrift E-post

Resultater, Granlund 06.juni

Takk til arrangørene Anne Berit og Hege Lien, og Arne Hårstad for fin idrettskole!

Nybegynner 1,2 og 1,6 km

Lars Rolseth
Anna Rolseth
Solveig Rolseth
Tina Kulset
Jonas Kulset
Tove Kulset
Robel Kidane
Mariann Stokke
Frøya Sørflakne
Hannah Holten
Ingeborg Svendgård
Simen Lundemo
Markus Lundemo
Lena Slind
Hege Lien
Karen Svendgård
Gunn Kari Holten

 

Mellom, 3,3km

1 Kristine Berg            1.07.47
1 Rune Berg                1.07.47
3 Gunnar J. Drivvold    1.08.17
4 Jan Leithe                 1.11.53
5 Jone Samland           1.20.09
6 Karine Berg               1.24.35
6 Anne Grete Warmdal 1.24.35
8 Sindre Kulset            1.33.04
9 Eivind Kulset            1.33.36
10 John Kulset              1.33.45
Marit Vik                   deltatt
Karin Galaaen           deltatt

 

Lang, 5,5km

1 Marius Svendgård       1.13.03
2 Bjørn Jarle Hofsmo     1.39.10
3 Øystein Belsvik           deltatt

 

Utskrift E-post

Resultater, O-sportens dag 25.mai

Mange deltakere på O-sportens dag torsdag 25.mai. Hele 73 stk, derav 5 som løp flere løyper. Her er resultatene:

 

Nybegynner 1,1km

June Kristin Voldseth   Fullført
Bjørn Voldseth               Fullført
Mia Selnes                     Fullført
Ruben Voldseth              Fullført
Markus Tørum               Fullført
Heidi Johansen               Fullført
Anna Rolseth                 Fullført
Solveig Rolseth              Fullført
Tina Kulset                  Fullført
Heine Guldseth Sørensen Fullført
Marius Sørensen            Fullført
Wenche Guldseth         Fullført
Hedda Guldseth Sørensen Fullført
Sander Tørum                Fullført
Aron Tobias Voldseth    Fullført
Jon Kulseth                     Fullført
Jonas Kulset                 Fullført
Tove Kulset                 Fullført
Hanna Holten                 Fullført
Niklas Eidem                   Fullført
Ingeborg Svendgård      Fullført
Karianne Borseth           Fullført
Marianne Holten           Fullført
Gunn Kari Holten           Fullført
Gharam Rashid            Fullført
Maram Rashid           Fullført
Marlene Eidem              Fullført
Linn Mari Eidem             Fullført
Karen Svendgård           Fullført
Ingfrid Svendgård          Fullført
Mali Hårstad                   Fullført
Rigmor Hårstad              Fullført
Ingunn Stavrum              Fullført
Marthe Belsvik Stavrum Fullført
Sverre Stavrum               Fullført
Øystein Belsvik               Fullført
Gunn Marit Wanvik     Fullført

 

Kort løype 1,6km

1 Heine Guldseth Sørensen  36.41
2 Marius Sørense 36.41
3 Hedda Guldseth Sørensen 37.31
4 Wenche Guldseth 37.31
5 Monica Tørum          42.19
6 Margrethe Hårstad 42.23
7 Ola Hårstad           53.29
8 Robel Kidane   55.15
9 Anguson Hagos   55.15
10 Nardos Kidane   55.15
11 Kidane Emahatsion 55.15
12 Sirak Abraham  55.15

 

Mellomlang løype 2,6km

1 Bjørn Voldseth  42.12
2 Trond Borseth  53.02
3 Even Voldseth    53.31
4 Anders Tørum     58.22
5 Edvin Skauby Grønning  1.03.11
6 Jone Samland 1.07.38
7 Torleif Kulseth   1.07-40
8 Eskil Kulset 1.07.43
9 Lars Rolseth 1.09.30
10 Sindre Kulseth 1.09.35
11 Eivind Kulseth 1.09.36
12 Line Kulseth 1.09.36
Tina Uglemsmo   Deltatt
Tove Størseth Deltatt
Frode Uglemsmo    Deltatt

 

Lang løype 4,2km

1 Arne Hofsmo  44.00
2 Ingrid Wanvik Krogstadmo  45.06
3 Bjørn Jarle Hofsmo   45.54
4 Elisabeth Størseth  52.17
5 Lars Erik Uglemsmo  54.23
6 Pål Aftret Kjøsnes  56.21
7 Karin Galaaen 57.00
Arne Hårstad Deltatt
Marius Svendgård Deltatt

 

Utskrift E-post